Уряд підвищив розмір стипендій Президента та КМУ для молодих вчених

Вже 1 липня цього року розмір стипендій Президента України та Кабінету Міністрів України для молодих вчених зросте більш ніж удвічі. Відповідна постанова була прийнята сьогодні, 15 травня 2019 року, під час засідання Уряду — інформують у прес-службі МОУ.

Уряд підвищив розмір стипендій Президента та КМУ для молодих вчених


Так, розмір стипендії Президента для молодих науковців збільшиться з 2305,2 грн на місяць до 6021 грн, а розмір стипендії КМУ – з 1921 грн на місяць до 4014₴ Кожна із цих стипендій призначається на 2 роки. Об этом сообщает pauluskp.in.ua со ссылкой на СМИ.


ʺЩорічно Президент та Уряд надають ці стипендії найталановитішим молодим вченим, щоб підтримати їх, мотивувати до подальшого розвитку. Однак останніми роками склалася ситуація, що розмір саме цих стипендій був найменшим серед усіх премій та стипендій для молодих вчених в Україні. Звісно, нам треба було змінити цю ситуацію, і цього року ми знайшли в бюджеті необхідні кошти, щоб більш ніж удвічі підняти ці виплати. І дуже важливо, що це підвищення буде не в кінці року, а вже з 1 липняʺ, – зазначила Міністр освіти і науки Лілія Гриневич.


Вона також нагадала, що в рік в Україні призначають 300 стипендій Президента України та 320 стипендій КМУ.


Раніше Уряд інвестував 66 млн грн для створення центрів колективного користування науковим обладнанням у вишах – загалом їх буде 16.

Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/uryad_pidvyshchyv_rozmir_stypendiy_prezydenta_ta_kmu_dlya_molodyh_vchenyh_315975.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя