Фабрика «Кривосуддя»

У перших рядках своєї скорботної повісті автор звертається до Голови Служби безпеки України Валерія Хорошковського з уклінним проханням дати вказівку керівництву Управління СБУ по м.Києву та Київській області заборонити підлеглим здійснювати щодо автора, себто журналіста Володимира Бойка, заходи зовнішнього спостереження. Раз і назавжди. І начальникам інших обласних управлінь – також наказати. І Центральному апаратові… Навіть, якщо оцей Бойко потрапив у поле зору оперативників суто випадково… Оскільки доручати проведення оперативно-розшукових заходів нинішньому складу СБУ – це все однаково, що нагородити дурня скляним членом: він і член розіб’є, і руки поріже.

Замість передмови

Звісно ж, Служба безпеки України ніяких оперативно-розшукових заходів відносно журналістів не здійснює – це всі знають. То, може, раніше СБУ грішила порушенням усіляких там прав людини й «слухала» кого не попадя. Але тепер, опинившись під орудою Валерія Хорошковського, Служба безпеки в своєму потягу до законності ладна конкурувати з Гельсінською спілкою. А сам Валерій Іванович все більше й більше стає схожим на Матір Терезу в старості.

Тож якщо й потрапляє, бува, якась акула пера чи гієна клавіатури в поле зоре правнуків Дзержинського, то лише випадково. Як, наприклад, директор каналу ТВі Микола Княжицький 14 червня цього року.

Сподіваємось, наші читачі вже по кілька разів переглянули феєричний запис спілкування співробітників телеканалу з працівниками СБУ. А деякі, можливо, навіть впізнали тих казкових довбо…бів, що півдні просиділи під офісом ТВі в «Ланосі» з липовими держномерами прикриття.

http://www.youtube.com/watch?v=3tX9c_mlzNY

ТОП новости

Вход

Меню пользователя